Tüüpmaja arhitektuurivõistlus

Katus.eu koostöös Nurban AS ja Kodumaja AS-iga kuulutab välja arhitektuurivõistluse kaasaegsete tüüpmajalahenduste saamiseks Stavangeri lähedale Norra ja Tartu lähedale Ülenurmele. Arhitektuurivõistlusega soovitakse koostöös Eesti ja välismaa arhitektidega leida kaasaegseid, kõrgekvaliteedilisi ja progressiivseid puidul põhinevaid tüüpmajalahendusi, mida Eesti puitmajafirmad saaksid toota ja koostöös turundada Eestis, Norras ja ka teistel turgudel. Arhitektuurivõistluse eesmärgiks on puitmajatootjate ja arhitektide ekspordivõimekuse kasvatamine ning teadmiste ja kogemuse suurendamine. 

Ideevõistlusele registreerimine juba käib. Tingimusi saab alla laadida alates 1 oktoobrist 2014 aadressilt www.katus.eu/competition   Võistlustööde esitamise tähtaeg on 26. jaanuar 2015 ja ideekonkursi võitjad on kavas välja kuulutada hiljemalt 10 veebruaril. Ideekonkursi preemiafond kokku on 19200 eurot.

Võistluse läbiviimist toetavad Nurban AS, Kodumaja AS, Arhitektuurikaubamaja OÜ, Eesti Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, Velux AS, Q-Haus OÜ, Woodland Homes OÜ, Fenestra AS, Tartu Linnavalitsus, Tallinna Ettevõtlusamet, Solaris ja Arhitektuurikeskus.
 
Lisainformatsioon: Tiit Sild Katus.eu tegevjuht Mob: 55 601 425 E-post: tiit.sild@katus.eu www.katus.eu  
Tiit Sild
21.08.14